Sie sind da:

Lokalni polecają

Lokalni polecają

Kobieta w stroju kolarskim na rowerze wśród zieleni
"Małopolska - poznajmy się" to hasło kampanii promocyjnej Województwa Małopolskiego z 2020 roku, zachęcającej do odkrywania mniej oczywistych miejsc i znalezienia swoich powodów, aby wybrać się do tego regionu. Spot promocyjny "7 powodów aby odwiedzić Małopolskę" został właśnie nominowany do nagrody Grand Prix konkursu "Kryształy PR" 2022. Małopolska inspiruje, pobudza wyobraźnię, sprawia, że każdy czuje się tutaj wyjątkowo. Dowód? Nasz region to jedno z  najchętniej odwiedzanych województw w całej Polsce! Atmosfera niebywałej równowagi, szacunku do przyrody i poszanowania wartości udziela się każdemu kto zdecyduje się tu przyjechać.

 

O tym, że warto poznać różne, także te mniej znane, a równie wyjątkowe zakątki naszego regionu przekonują ambasadorzy kampanii „Małopolska. Poznajmy się”. Ich wybór nie był przypadkowy, nasi lokalni bohaterowie to osoby znające Małopolskę od podszewki, odważnie realizujące swoje marzenia i pasje. To właśnie przez pryzmat ich pomysłów, znajomości regionu, doświadczeń i zainteresowań chcemy pokazać nieoczywiste oblicze Małopolski, miejsca w których warto być, tradycje które warto znać, ludzi których warto poznać czy przysmaki w których warto się rozsmakować. Podążając ich śladami, wsłuchując się w ich rekomendacje i wskazówki doświadczymy wyjątkowości i zasmakujemy unikatowości naszego regionu. Zapraszamy do podróży, która na długo zapadnie w Państwa pamięci i nie pozwoli o nas zapomnieć.

Maja i Bartosz (twórcy Radia Kulinarnego) zaproszą Was w miejsca gdzie możecie skosztować regionalnych przysmaków i zobaczyć jak one powstająAnia Szafraniec (kolarka górska – mistrzyni) zaprosi na ulubione trasy rowerowe, o różnym stopniu trudności, nie tylko dla miłośników mocnych wrażeń, ale także dla rodzin z dziećmi. Jasiek Sabała (przewodnik - Tatry) poprowadzi Was nieznanymi szlakami i opowie o tym, co może przynieść spotkanie z naturą. Rodzina Mazurków (z bloga Rodzinnie dookoła świata) zaproponuje multum alternatyw na rodzinne wypady i wycieczki edukacyjneAnia Dąbek (przewodniczka - Ojcowski Park Narodowy) pokaże piękne i urzekające miejsca, którymi będziecie chcieli się podzielić ze wszystkimi znajomymi w social mediach.

Kolaż ze zdjęć przedstawiających ambasadorów regionalnych

Inne propozycje naszych Bohaterów znajdziecie na poznajmysie.malopolska.pl. Dodatkowych inspiracji do podróżowania po Małopolsce dostarcza regionalny portal turystyczny visitmalopolska.pl. Znajdziecie w nim m.in. pakiety ekowycieczek, atrakcje dla dzieci, informacje o trasach i szlakach rowerowych, zimową ofertę regionu i wiele więcej. 

Lubisz podróżować poza utartym szlakiem i zawsze szukasz lokalnych skarbów? Podziel się swoimi odkryciami i zostań Ambasadorem Małopolski. Na stronie internetowej poznajmysie.malopolska.pl dodaj propozycje miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć, smaków, które koniecznie trzeba spróbować czy dźwięków, które koniecznie trzeba usłyszeć. Pozwól innym doświadczyć Małopolskę wszystkimi zmysłami. Pokaż ją taką, jaką Ty ją znasz – pomóż odkryć na nowo, to co tylko pozornie dawno już odkryte i znane.  

 


Ambasadorzy regionu